Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

P2P Medya ekibi, ortalama 5 yıldır sektörde tecrübeli ve pro aktif kişilerden oluşmaktadır. Ekip içerisinde sektör içerisinde uzun yıllar dijital reklam, tasarım ve yazılım tecrübelerine sahip ödüllü ekip arkadaşlarından oluşmaktadır.

0(850) 304 59 56

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!

5 Yıllık Tecrübe!

Tecrübe’

Tecrübeler her zaman başarıyı getirir!

5 yıllık tecrübeye sahip olan bir reklam ajansıyla karşı karşıyasınız.

Başarı’

Başarılı olmak için tecrübe gerekir!

Tecrübenin yanında başarıları projeler üreten ekip arkadaşlarımızın, sektörü genelinde birden fazla alanda ve şirkette ödülleri, finalistlikleri ve başarı sertifikaları bulunmaktadır.

Biz Kimiz?

İnternet teknolojileri, tasarım ve yazılım konularında sonsuz tecrübe ve başarıya imza atmış olan bu ekip, en iyi dijital reklam düşüncelerini sizlere ve sizlerin hedef kitlesine işlemek için burada.

P2P Medya birden fazla çözümleşme adına şirket grupları adı altında hizmet veren bir kuruluştur. Kendi bünyesinde de birden fazla sektörel faaliyet gösteren şirketler ile işbirliği yaparak tüm düşünceleri hedef kitlenize yansıtmaya her zaman hazır durumdadır.

Ekip içerisinde Tasarım, Yazılım, Reklam ve Sosyal Medya konularında uzmanlaşmış ve bir çok alanda ödüller almış personeller barındırmaktadır. 

Dijital Pazarlama uzmanlığına sahip olan P2P Medya Dijital Reklam Ajansı, alanında en iyi düşünceleri ve hizmetleri siz değerli markalara en iyi şekilde işlemek için burada.

Uygulanacak bir düşünceniz mi var ?

Düşüncelerinizi hayata geçirelim !

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN !