İnternet Reklamcılığı Sosyal Medya

İnternet Reklamcılığı Sosyal Medya

P2P Medya ekibi, ortalama 5 yıldır sektörde tecrübeli ve pro aktif kişilerden oluşmaktadır.

0(850) 304 59 56

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!

Google Ads Reklamları

Müşterileriniz sizleri 7/24 bulsun ister misiniz? Bu artık Arama Motoru Reklamları ile çok kolay. Dijital platformda bulunmanız halinde dilediğiniz şekilde milyonlarca insana ulaşım sağlayabilirsiniz. Doğru bir reklam yönetimi ile Google ADS Reklamları ile en iyi sonucu alabilir ve müşterilerinize yeni müşteriler katabilirsiniz.

Görüntülü Reklam modelleri veya Arama Ağı modelleri sayesinde markanızı veya ürününüzü çok daha iyi pazarlama stratejisine büründürebilir, doğru hedef kitleye doğru reklam modülü ile erişim sağlayabilirsiniz.

P2P Medya küçük bütçeler ile büyük işler başarmanız için burada!

Facebook Reklamları

Büyüğünden küçüğüne milyonlarca işletme, tüm cihazlarda gerçek insanlarla bağlantı kurmak için Facebook uygulamalarını ve hizmetlerini kullanıyor. Facebook Sayfaları, insanların işletmenizle bağlantı kurmasına yardımcı olur. Öte yandan Facebook reklamları, insanların işletmenizi keşfetmesine yardımcı olur.

Facebook reklamları sizleri daha hızlı hedef kitlesine ulaştırır ve doğru hedefleme ile potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşım sağlarsınız.

Instagram Reklamları

Instagram reklamlarında, tüm hedef kitleniz sizlere daha başarılı erişimler sağlayacaktır. Özellikle görüntülü reklam ağı olarak kullanılan Instagram reklam modülü, markanızı veya ürününüzü karşı tarafa daha iyi şekilde sunulacaktır.

Instagram’da insanlara ilham vermek, bilinirlik oluşturmak ve insanları eyleme teşvik etmek için işletmenizin kimliğiyle fotoğraflar, videolar ve reklamlar yayınlayabilirsiniz. İşletmeniz veya yeni bir ürününüz hakkında bilinirlik oluşturmak istediğinizde marka bilinirliği araçlarımız, insanların önemsediğiniz şeyler hakkında daha fazla bilgi almasına yardımcı olabilir.

Youtube Reklamları

Herkesin izlediği yerde görünün! Youtube reklamları ile potansiyel müşterilere YouTube’da video izlerken veya arama yaparken ulaşın ve sadece ilgi gösterdiklerinde ödeme yapın.

Son iki yılda YouTube’da reklam yayınlayan KOBİ’lerin sayısı iki katına çıktı. Her ay 1,5 milyar kullanıcı YouTube’a giriş yapıyor ve bu platformu kullanıyor. Kullanıcılar her gün mobil cihazlarından YouTube’da bir saatin üzerinde video izliyor.

İnternet Reklamları

Dijital dünyada net olarak görünebilmek adına yapılandırılmış bu reklam modülü sayesinde tüm internet dünyasında görünebilir olabilirsiniz.

Facebook, Instagram, Youtube ve diğer tüm reklam veren dijital platformlar ile dijital medya satın alım yapabilir dilerseniz tüm mecralarda doğru kitleye ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağların kullanım oranları tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça yüksektir. Bir marka / firma olarak Sosyal Medya Yönetimini doğru bir şekilde gerçekleştirmek, hedef kitleniz ile zamanında ve kararında iletişim kumanızı sağlayacak; markanıza ve imajınıza olumlu etki yapacaktır.

Doğru araştırma, planlama ve operasyon süreçleri ile Sosyal Medya Uzmanı çalışma arkadaşlarımız sizin adınıza Sosyal Medya hesaplarınızı yönetirken; hedef kitleniz ile kurduğunuz bağları da güçlendireceklerdir. Geliştirdiğimiz Sosyal Medya stratejileri ile siz de bir Sosyal Medya Ajansı ile çalışmanın faydalarını çok kısa sürede göreceksiniz.

Sosyal Medya Raporlama

Sosyal Medya hesaplarınızı mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek adına biz yönetelim; siz de hem takipçileriniz ile iletişimde kalın hem de doğru bir strateji ile ilerleyin.

Sosyal Medya Yönetimi ile sizlere sunduğumuz seçenekler, Facebook Sayfa Yönetimi – Instagram Sayfa Yönetimi – Youtube Sayfa Yönetimi – Twitter Sayfa Yönetimi – Google+ Sayfa Yönetimi – LinkedIn Sayfa Yönetimi

Sayfa yönetim sürecinde, bir Sosyal Medya Ajansı’nın üzerine düşen tüm süreçleri Sosyal Medya Uzmanı arkadaşlarımız yönetmektedir. Sosyal Medya Yönetimi için tüm grafik ve içerik paylaşım sürecini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel Grafik Tasarım ekibimiz ve Metin Yazarı arkadaşlarımız ile sosyal medya hesaplarınıza can katıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu yani SEO (Search Engine Optimization) ,Google, Yandex, Bing gibi arama motorları içerisinde markanızın, Web sayfanızın veya ürünlerinizin ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Örnek verecek olursak, aranılan anahtar kelimelere yapılacak olan çalışmalar ile web sayfanız başta Google olmak üzere daha sıralamalarda öne çıkacaktır.

Uygulanacak bir düşünceniz mi var ?

Düşüncelerinizi hayata geçirelim !

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN !