Logo Tasarımı Kurumsal Kimlik

Logo Tasarımı Kurumsal Kimlik

P2P Medya ekibi, ortalama 5 yıldır sektörde tecrübeli ve pro aktif kişilerden oluşmaktadır.

0(850) 304 59 56

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!

Logo Tasarım Hizmeti

Logo tasarımı, kendisinden sonraki tüm işleyişe yön vermesi adına kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarının temelini oluşturur. Markanızın ismiyle beraber akla ilk gelen ögelerinden olan logo tasarım çalışmaları, bir marka için büyük önem taşımaktadır.

Logo Tasarımı istanbul’da bulunan Grafik Tasarım Uzmanı arkadaşlarımız tarafından titiz bir çalışmayla yürüttüğümüz bir süreçtir. Markanızı en iyi şekilde yansıtacak ve temsil edecek bu adımı, olması gerektiği gibi özenle işliyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın rakiplerinizden ayrılmasında, kullanıcıların sizi tanımasında etkili olan en önemli unsur kimliğinizdir. Bahsettiğimiz bu kimlik, kurumsal olarak size özel olarak tasarlanmalıdır. Kurumsal kimlik, markanızın insanlara sunulacak olan görsel kısmını kapsar. Kurumsal Kimlik Tasarımı her markada farklı olduğu gibi, benzerleri de oldukça fazladır.

Önemli olan sizin markanıza ait kurumsal kimliğin rakiplerinize benzememesi, sizi yansıtması ve fark yaratmasıdır.

Matbaa / Ofset Baskı Hizmetleri

Yapılacak olan tüm baskı işlerinizi, P2P Medya olarak, bu alandaki çözüm ortaklarımız ile birlikte yürütüyoruz. istanbul reklam ajansları arasında düşük maliyet ile kaliteli basılı işler sunan P2P Medya, tüm web tasarım, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya yönetimi gibi hizmetlerinin yanı sıra baskı ve matbaa alanlarında da tatmin edici sonuçlar sunmaktadır.

Grafik tasarımlarınız ister hazır olsun, isterseniz P2P Medya tarafından hazırlanmış olsun; tüm baskı ve matbaa işleriniz P2P Medya ekibindeki kişilerin tecrübeleri ile en kaliteli hizmet ile sizlere sunulmaktadır.

Uygulanacak bir düşünceniz mi var ?

Düşüncelerinizi hayata geçirelim !

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN !