Marka Oluşumu & Yönetimi

Marka Oluşumu & Yönetimi

P2P Medya ekibi, ortalama 5 yıldır sektörde tecrübeli ve pro aktif kişilerden oluşmaktadır.

0(850) 304 59 56

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!

Marka Adı ve Marka Sloganı

Markanızı sektörünüzde en iyi tanımlayacak olan kimlik başlangıç unsurları Marka Adı ve Sloganınızdır. P2P Medya olarak markanızın bulunduğu yada bulunacağı pazarda var olan marka isimleri ve analizleri yapıldıktan ona hedef kitleye ve müşteri kitlenize en iyi hitap şekline sahip olan adı ve sloganı oluşturuyoruz.

P2P Medya Ekibi bu iş için sizlere birbirinden farklı alternatifler üretebilir ve hedef kitlenize nasıl kurumsal olarak temas edeceğinizin stratejisini belirler.

Marka Oluşumu ve Yönetimi

Sektörünüzde ki diğer rakiplerinizden sıyrılıp bir an önce sektörde yerinizi almak ister misiniz? Bunu sağlamak adına markanıza güç katacak olan kurumsal kimliğinizi ve marka stratejinizi P2P Medya olarak sizin adınıza belirliyor ve birlikte omuz omuza sektör içerisinde büyük adımlarla ilerliyoruz.

Marka yapmak ve marka olmak için en iyi trendleri takip ediyor ve sizlere en iyi pazarlama stratejisini sunmak için kendimizi her yıl biraz daha geliştiriyoruz.

Kurumsal İletişim Danışmanlığı

P2P Medya olarak markanızın başlangıç noktası ile varış noktası arasında ki tüm bağlantıları önceden seziyor ve sizler için dijital platformlarda ki tüm işleyiş için düşüncelerimizi sunuyoruz.

Markanızın en önemli yapısı olan Dijital İletişim konseptini sizlerle birlikte dirsek dirseğe çalışarak güçlendiriyor ve yeni düşünceleri yeni trendlere uygun olarak hedef kitleye sunuyoruz.

Dijital Pazarlama Stratejisi

Dijital reklam dünyasında sizleri hedef kitlenize en iyi tanıtacak olan reklamları düşüncelerimiz ile işliyor ve sizler adına tasarlıyoruz.

P2P Medya Ekibi olarak reklam stratejinin belirlenmesi, reklam senaryo ile hedef kitlenin uyumu, strateji planlamasının dönüşüm uygulamalarının tümünü sizler için yürütüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağların kullanım oranları tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça yüksektir. Bir marka / firma olarak Sosyal Medya Yönetimini doğru bir şekilde gerçekleştirmek, hedef kitleniz ile zamanında ve kararında iletişim kumanızı sağlayacak; markanıza ve imajınıza olumlu etki yapacaktır.

Doğru araştırma, planlama ve operasyon süreçleri ile Sosyal Medya Uzmanı çalışma arkadaşlarımız sizin adınıza Sosyal Medya hesaplarınızı yönetirken; hedef kitleniz ile kurduğunuz bağları da güçlendireceklerdir. Geliştirdiğimiz Sosyal Medya stratejileri ile siz de P2P Medya ile çalışmanın faydalarını çok kısa sürede göreceksiniz.

Sosyal Medya Raporlama

Sosyal Medya hesaplarınızı mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirmek adına biz yönetelim; siz de hem takipçileriniz ile iletişimde kalın hem de doğru bir strateji ile ilerleyin.

Sosyal Medya Yönetimi ile sizlere sunduğumuz seçenekler, Facebook Sayfa Yönetimi – Instagram Sayfa Yönetimi – Youtube Sayfa Yönetimi – Twitter Sayfa Yönetimi – Google+ Sayfa Yönetimi – LinkedIn Sayfa Yönetimi

Sayfa yönetim sürecinde, bir Sosyal Medya Ajansı’nın üzerine düşen tüm süreçleri Sosyal Medya Uzmanı arkadaşlarımız yönetmektedir. Sosyal Medya Yönetimi için tüm grafik ve içerik paylaşım sürecini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel Grafik Tasarım ekibimiz ve Metin Yazarı arkadaşlarımız ile sosyal medya hesaplarınıza can katıyoruz.

Uygulanacak bir düşünceniz mi var ?

Düşüncelerinizi hayata geçirelim !

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN !