Web Tasarımı Yazılım

Web Tasarımı Yazılım

P2P Medya ekibi, ortalama 5 yıldır sektörde tecrübeli ve pro aktif kişilerden oluşmaktadır.

0(850) 304 59 56

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!

Mobil Uyumlu Web Sayfaları – Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım sektöründe, 5 yılı geçen tecrübemiz ile Web Tasarım firmaları arasında web sitesi yapımı, web tasarımı gibi tüm çalışmalarımızı P2P Medya farkıyla gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda web sitenizi mobil uyumlu olarak en iyi şekilde Google uyumlu ve mevcut tüm tarayıcılarda kontrol ederek yapılandırıyoruz.

Web siteniz için tasarlanan web tasarım arayüzü, ziyaretçilerin kullanımı dikkate alınarak; kullanıcı dostu olarak tasarlanır. Bu tasarımı kullanıcıların hem bilgisayarda hem de mobilde rahatça kullanabilmeleri için gerekli web tasarım çalışmaları gerçekleştirilir.

Yönetim paneli sayesinde web sayfanız güncel kalacaktır. İstediğiniz an fotoğraf yükleyebilir, içerik ekleyebilir, ürünlerinizi güncelleyebilirsiniz. İstanbul web tasarım firmaları içinde kullanımı en kolay ve sorunsuz işleyen Web Yönetim Paneli hizmetini sizlere sunan P2P Medya olacaktır.

Özel Yazılım ve & Programlama –

Özel Yazılım firmaları içinde yazılım uzmanlığına sahip, dilediğiniz özel yazılım geliştirme işlemlerini gerçekleştirebilecek bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bunun için ekibimizde bulunan lisanslı ve çeşitli eğitimler almış, yazılım dillerine hakim özel yazılımcılarımız bulunmaktadır. Peki özel yazılım ile neler yapılabilir? Web tasarım ve özel yazılım hizmeti sunan firmalar arasında, aklınızdaki tüm yazılımsal işlerinizi web servislerinde çalışacak şekilde yapılandırılabilecek çalışma arkadaşlarına sahibiz.

Arama Motoru Optimizasyonu – Google SEO

Arama motoru optimizasyonu yani SEO (Search Engine Optimization) ,Google, Yandex, Bing gibi arama motorları içerisinde markanızın, Web sayfanızın veya ürünlerinizin ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Örnek verecek olursak, aranılan anahtar kelimelere yapılacak olan çalışmalar ile web sayfanız başta Google olmak üzere daha sıralamalarda öne çıkacaktır.

Uygulanacak bir düşünceniz mi var ?

Düşüncelerinizi hayata geçirelim !

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN !